Лендінгем-пейдж: можливість продавати тут і зараз

Звертаючись до нас, в "Алекс-Студіо" за створенням Landing Page, ви робите серйозну інвестицію в розвиток свого бізнесу! Ми не просто робимо прототипи і програмуємо - знаємо, як зробити Лендінг, який буде продавати і від якого відвідувачі не зможуть відірватися. Ми створюємо унікальні Лендінги, функціональні і несхожі на шаблонні рішення, які вам доводилося бачити раніше. Хоча якщо вам потрібен простий, невибагливий і недорогий інструмент для тестування маркетингових гіпотез, то і таку цільову сторінку ми створимо для вас. Спробуйте!

Обсудить проект

Ваш успех Наш подход

Що таке Landing Page?

Landing Page — сторінка, яка за кілька хвилин розкриє користувачам всі переваги вашої послуги або продукту. Така сторінка необхідна, якщо ви проводите акцію, запускаєте на ринок новий товар або послугу або пропонуєте своєї аудиторії щось особливе. Цільова сторінка оперує фактами, цифрами і вигодами продукту. Вона створюється з використанням психологічних тригерів, таких, як гарантії, відгуки, знижки та акції.

Головне завдання Лендінзі — переконати клієнта, що він знайшов саме те, що йому необхідно. За допомогою продає тексту і ефектного зображення викликається інтерес до продукту. Поступово інтерес підігрівається, поки відвідувач не побачить заклик до дії і саму можливість залишити електронну пошту, телефон або перейти відразу до форми замовлення. Чим дорожчий продукт, тим довше Landing Page, адже потрібно більше аргументів для прийняття рішення.

Преимущества Как мы работаем

Основна ідея
На основі аналізу ваших цілей, ми розробляємо Лендінг для конкретного продукту. Крім розробки займаємося його візуально-текстовим оформленням і впроваджуємо форми захоплення, за допомогою яких користувач може замовити зворотний дзвінок або відразу купити продукт.
Дизайн
Правильна візуальна подача Лендінг пейдж спрощує сприйняття інформації користувачем і підвищує конверсії. Він підкреслює вигоди від покупки, акцентує увагу на перевагах продукту. Але при цьому не перетягує на себе всю увагу. Кращий дизайн веб-сторінки - той, що не впадає в очі.
Аналіз
Відразу після розробки цільової сторінки, ми перевіряємо її на наявність помилок, швидкість завантаження, оптимізуємо і "причісуємо" всі елементи.
Результат
Відразу після запуску, сторінка готова приймати ваших клієнтів. А ми завжди залишаємося на зв'язку з вами, забезпечуючи безперебійну і довгострокову технічну підтримку.

Есть идея проекта? ДАВАЙТЕ ОБСУДИМ

Полезно для Вас Наши статьи

Seo — комплекс внутренних и внешних работ с сайтом, после которого он становится привлекательным для поисковых систем, лучше ранжируется и

Прогнозы экономистов не утешают. Говорят, что через пару месяцев карантина, экономика придет в состояние, в каком последний раз была после

Давайте обсудим Ваш проект

заказать консультацию

Мы ответим
на Ваш запрос
в течении 5-ти минут.