Навіщо мені сайт? Є ж соцмережі?

Соцмережі захопили світ! У інстаграме сидять навіть коти, а фейсбук надає все більше можливостей для бізнесу – вже і покупки можна здійснювати прямо там, не залишаючи майданчик. Але все одно люди замовляють сайти і намагаються в них інвестувати, розвивати і плекати. Навіщо вони це роблять, якщо є соцмережі? Хіба їх функціоналу мало для досягнення комерційних цілей?

Кому досить аккаунта в соціальних мережах?

Коли бізнес тільки-тільки робить перші кроки, досить вести сторінку в Фейсбуці, це правда. Тому що окупність наданих послуг або маржинальність проданих товарів на старті ще не настільки серйозна, і якщо ви бачите, що і так грошей не вистачає, щоб триматися на плаву, тоді, звичайно, мова не про сайті.

Друге питання, чи варто надовго затримуватися в цьому низько-окупаються періоді. Якщо справа не розвивається, потрібно міняти підхід до самими бізнес-процесів.

Логічно вливатися в соцмережі більше, ніж в особисту майданчик і б’юті-майстрам, особливо якщо до них не можна записуватися заздалегідь. Їм простіше щодня поповнювати свій онлайн портфоліо новими знімками та відео, і часто, якщо це майстер-одинак, а не власник салону, йому вести соцмережі дешевше.

Можливості для власників сайту

Однак навіть б’юті-майстри з часом приходять до того, що потрібно вести сайт, дати людям можливість дізнаватися ціну на послуги, забронювати дату, дізнатися інші корисні подробиці та часто тут же на сайті купити продукти, які радить майстер: перукар, наприклад.

  • Сайт дає можливості, які іноді не можуть бути реалізовані в умовах соцмережі:
    Зручно вести бухгалтерію і облік продажів. Сайт і ваша програма для бухгалтерського обліку легко синхронізуються між собою. А якщо підключити ще і BPM, в ваших руках буде такий бізнес-інструмент, який значно примножить вашу прибуток, причому за досить короткий період часу.
  • Автоматично збирати замовлення і продавати автоматизовано, з мінімальною участю оператора або менеджера з продажу.
  • Сайт дозволяє людям замовляти зворотний дзвінок від вашої компанії, підписуватися на розсилку, брати участь в акціях.
  • Свій сайт – це ваше представництво або торгова точка, відкриті в режимі цілодобово і без вихідних. Причому якщо в магазині потрібно іноді робити ремонт або закриватися на переоблік, то на сайті можна вносити будь-які зміни, не закриваючи його для відвідувачів. Можливо, ви оціните цей момент не відразу. Але точно оціните, як тільки потік клієнтів, які прийшли до вас на сайт, стане регулярним і зростаючим.

Сайт допомагає людей вчасно інформувати про будь-які зміни у вашій компанії, новини та акції. Він дозволяє плавно і потихеньку підігрівати інтерес до ваших пропозицій: товарам і послугам. Крім того, він дає шанс збирати клієнтів за допомогою реклами, запущеної в пошукових системах Google і Яндекс. Якщо немає сайту, таку рекламу просто не налаштувати, але саме там – великі можливості для зростання прибутку.

І до речі, ви ніколи не помічали, що сайти, які ви відвідували, потім за вами “бігають”. Що не відкриєте – а там реклама вже знайомого ресурсу. Це називає ремаркетинг, і ви теж зможете користуватися такими “догонялки”, коли у вас з’явиться власний ресурс. Правда здорово? І це ще не все!

Переваги поєднувати сайт з соцмережами

Адже можна ж збирати вершки з усіх банок! Не просто можна – веб студія Alex-Studio настійно рекомендує саме так і робити. Ми маємо на увазі поєднання переваг від ведення свого сайту і сторінок в соціальних мережах. Поставте плагіни з можливість з вашого сайту пірнути в ваші профілі Фейсбук, Інстаграм тощо.

У свою чергу на сторінках дайте посилання на свій сайт, налаштовуйте таргетовану рекламу, знаходите ще більше клієнтів, охоплює максимальну кількість цільової аудиторії. Кому то зручніше гортати стрічку – він підпишеться на ваші профілі. Хтось по-старому шукає через пошук і знаходить потрібні сайти – дайте і цієї половинці своєї цільової аудиторії вас знайти. Поєднуйте, міксуйте підходи, пробуйте різні стратегії і рухайтеся вперед.

Сайти будь-якої складності від Alex-Studio

Ресурсів в інтернеті стало багато, конкуренція зросла, але ваші клієнти все одно залишаться вашими, особливо, якщо ви надаєте відмінні послуги або продаєте товари, якими захоплюються. Так що якщо ви думаєте, що ось зараз робити свій сайт вже пізно, тому що конкуренти – ви даремно боїтеся.

Звертайтеся в Alex-Studio за грамотно спроектованих, розробленим і успішно запущеним в онлайн ресурсом! Ми знаємо, як зробити так, щоб ви отримали всі ті можливості, про які ми тільки що розповіли. Довірте інтернету свої продажі, а створення нового сайту – компанії Alex-Studio!

Давайте обговоримо Ваш проект

Замовити консультацію

Мы ответим
на Ваш запрос
в течении 5-ти минут.