Seo оптимізація: навіщо вона потрібна?

Seo – комплекс внутрішніх і зовнішніх робіт з сайтом, після якого ресурс стає привабливим для пошукових систем і отримує в результаті все більше унікальних відвідувачів.

Глобально всі завдання по оптимізації зводяться до того, щоб:

  • Виправити всі технічні помилки на сайті, адаптувати його для правильного відображення на телефонах і планшетах,
  • Скласти семантичне ядро ​​і розподілити (кластеризувати) його на окремі блоки. Найважливіші з них стануть основою для створення розділів чи категорій.
  • Впровадити перелінковку, завдяки якій всі сторінки на сайті будуть пов’язані між собою.
  • Правильно прописати метадані – тайтл, дескріпшн, заголовки на кожній сторінці.
  • Сформувати хорошу базу зовнішніх посилань на сайт.

СЕО-фахівець поставить завдання програмістам і копірайтерам, збере всі частинки роботи воєдино і зуміє зробити так, щоб сайт став відвідуваним і популярним. Це можна порівняти із мистецтвом диригування, коли керівик оркестру добре знає партію кожного з музикантів, розуміє, кому і коли включитися, щоб вийшла музика, від якої по тілу розбігаються мурашки.

Навіщо підніматися нагору пошукової видачі?

Давайте уявимо ситуацію: Вам потрібно купити блендер, наприклад. Немає часу ходити по магазинах, і до того ж тітонька Людмила говорила, що купувала в інтернеті – там дешевше.

Ви відкриваєте Гугл або Яндекс і в пошуковому рядку пишете свій запит. Пошуковик відповідає Вам добіркою з кращих сайтів на обрану тему. Насправді сайтів на цю тему значно більше – їх сотні, навіть тисячі. Але для користувача обрані самі розумні. Пошуковик визначив їх як найбільш корисні для людей.

Завдання Seo оптимізації – зробити так, щоб саме Ваш сайт був на першій сторінці видачі. Щоб саме ваш товар або послугу було найпростіше знайти. Щоб, незалежно від оновлень алгоритмів, погоди і сезонності, у Вас завжди був стабільний потік клієнтів, угод та продажів. 

Коли сайт виходить в ТОП, його відвідує більше людей. Ви отримуєте більше клієнтів і більше прибутку. Ростуть позиції сайту – і разом з ними зростає ваш бізнес. Хочете так само?

Навіщо SEO тим, хто вже в ТОПі?

Великі гравці, як Розетка, наприклад, продовжують витрачати гроші на пошукове просування. Здається, що їм це вже не потрібно – вони досягли вершини. Але так тільки здається. Уже завтра зміняться алгоритми, з’являться спритні конкуренти … Тим, хто на вершині, доводиться триматися за свої показники, щоб потім не починати все спочатку.

А Ви вірите в SEO?

Давайте обговоримо Ваш проект

Замовити консультацію

Мы ответим
на Ваш запрос
в течении 5-ти минут.